Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
5187 wyświetleń

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

(2017)
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
Finał rozgrywki zasługuje na szczególne miejsce w "kinie sportowym" – reżyser rezygnuje z realizmu na rzecz metaforycznego obrazu zmagań dwóch herosów. Dynamiczny montaż przeplatany czasem liryczną retardacją zmienia kort w Wimbledonie w mityczne pole walki. Duża w tym zasługa także aktorów, subtelnie zmieniających historię rywalizujących ze sobą sportowców w ludzi toczących nieustanny samotny bój przeciw całemu światu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem online
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem za darmo
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem Napisy PL
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem Napisy PL online
  • B
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem online

zobacz również:
Soni
Soni (2018)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.