Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dungeon Siege: W imię króla
4194 wyświetleń

Dungeon Siege: W imię króla

(2007)
Czas trwania:
127 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Królestwo Ebb zostaje zaatakowane przez hordy okrutnych Krogów. Na czele potworów staje potężny mag Gallian (Ray Liotta). Tymczasem gdzieś na obrzeżach królestwa w okolicach miasta Stonebridge wiedzie spokojny żywot człowiek nazywany przez wszystkich Farmerem (Jason Statham). Pewnego dnia miasto zostaje zaatakowane przez Krogi. Syn Farmera zostaje zabity, a żona uprowadzona. Farmer wyrusza więc na ratunek wraz z przyjacielem Norickiem i bratem żony. Nim uratuje żonę będzie zmuszony stanąć przeciwko armii Galliana. Ekranizacja znanej gry komputerowej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dungeon Siege: W imię króla
  • Dungeon Siege: W imię króla online
  • Dungeon Siege: W imię króla za darmo
  • Dungeon Siege: W imię króla Lektor PL
  • Dungeon Siege: W imię króla Lektor PL online
  • Dungeon Siege: W imię króla oglądaj
  • Dungeon Siege: W imię króla Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dungeon Siege: W imię króla online

zobacz również:
Alfa
Alfa (2018)
Ocena 4/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.