Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki
4174 wyświetleń

Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki

(2016)
Czas trwania:
25 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Wiosna przybywa do epoki lodowcowej. Ta wspaniała pora zainspirowała Sida do szalonego pomyslu - postanowił stworzyć usługę wysiadywania jajek za ich rodziców. Niespodziewanie pojawia się Pirat Królik, który kradnie wszystkie jajka. Następnie koloruje je i ukrywa. Grupa Sida musi udać się w specjalna misję,m aby odszukać i ocalić jajka!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki
  • Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki online
  • Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki za darmo
  • Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki Dubbing PL
  • Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki Dubbing PL o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.