Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Indiana Jones i ostatnia krucjata
4440 wyświetleń

Indiana Jones i ostatnia krucjata

(1989)
Czas trwania:
127 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Henry Jones Jr. znany bardziej jako Indiana Jones, archeolog i łowca przygód, musi tym razem uratować swojego ojca, Henry'ego Jonesa, który został porwany przez Nazistów, gdyż w swojej pracy jako archeolog sporządził dziennik, dzięki któremu można dotrzeć do pewnych wartościowych przedmiotów, w tym świętego Graala. Indy musi uratować i ojca i dziennik, ale także przyjdzie mu odnaleźć Graala ...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Indiana Jones i ostatnia krucjata
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata online
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata za darmo
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata Lektor PL
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata Lektor PL online
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Indiana Jones i ostatnia krucjata online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.