Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
16354 wyświetleń

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

(2016)
Czas trwania:
118 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Gdy major Susan Turner (Cobie Smulders), kierująca jednostką dochodzeniową, w której przed laty pracował Jack Reacher (Tom Cruise), zostaje aresztowana za zdradę, Jack nie cofnie się przed niczym, by udowodnić jej niewinność, a przy okazji odkryć potężny spisek rządowy z udziałem armii.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj online
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj za darmo
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Lektor PL
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Lektor PL online
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj oglądaj
  • Jack Reacher: Ni
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.