Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Legenda telewizji 2: Kontynuacja
3836 wyświetleń

Legenda telewizji 2: Kontynuacja

(2013)
Czas trwania:
119 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Po stracie żony i współgospodarza programu, Ron zbiera zespół i wraz z kolegami tworzy całodobowy kanał informacyjny, nieustraszenie stając do walki z nowym rywalem. Czy najwspanialszy gospodarz programu nie zostanie aby przygnieciony ciężarem własnego ego (i swojej misternej fryzury)?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja
  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja online
  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja za darmo
  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja Lektor PL
  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja Lektor PL online
  • Legenda telewizji 2: Kontynuacja oglądaj
  • Lege
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Legenda telewizji 2: Kontynuacja online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.