Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Legion samobójców: Piekielna misja
16025 wyświetleń

Legion samobójców: Piekielna misja

(2018)
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Legion samobójców odkrywa tajemnicę Task Force X Amandy Waller - Deadshot, Bronze, Tiger, Killer Frost, Captain Boomerang, Harley Quinn and Copperhead - w misji odzyskania mistycznego obiektu tak potężnego, że są gotowi ryzykować własnym życiem, aby go ukraść. Legion Samobójców nie jest jedyną grupą złoczyńców, którzy chcą posiadać przedmiot. Aby pozostać przy życiu, drugie miejsce nie wchodzi w grę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Legion samobójców: Piekielna misja
  • Legion samobójców: Piekielna misja online
  • Legion samobójców: Piekielna misja za darmo
  • Legion samobójców: Piekielna misja Lektor PL
  • Legion samobójców: Piekielna misja Lektor PL online
  • Legion samobójców: Piekielna misja o
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Legion samobójców: Piekielna misja online

zobacz również:
211
211 (2018)
Ocena 4/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.