Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mężczyzna w pomarańczowej koszuli
7588 wyświetleń

Mężczyzna w pomarańczowej koszuli

(2017)
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Rok 1944. Należący do brytyjskiej armii kapitan Michael Berryman (Oliver Jackson-Cohen) w południowych Włoszech spotyka Thomasa Marcha (James McArdle) - intrygującego artystę, z którym wkrótce zaczyna go łączyć uczucie. W domu na Berrymana czeka jego narzeczona, Flora (Joanna Vanderham), jednak wojskowy nie jest w stanie oprzeć się urokowi nowego znajomego. Wiele lat później, w roku 2017, starzejąca się już Flora (Vanessa Redgrave) obserwuje rodzącą się relację jej wnuka, Adama (Julian Morris), ze Stevem (David Gyasi), jego klientem. Choć wraz z upływem czasu zmieniły się i normy społeczne, na drodze do szczęścia dwóch mężczyzn wciąż stoją liczne przeszkody. W obsadzie m.in. Vanessa Redgrave, wyróżniona Oscarem za rolę w filmie "Julia".

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli
  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli online
  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli za darmo
  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli Lektor PL
  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli Lektor PL online
  • Mężczyzna w pomarańczowej koszuli oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mężczyzna w pomarańczowej koszuli online

zobacz również:
Roma
Roma (2018)
Ocena 3/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.