Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mocna kawa wcale nie jest taka zła
3285 wyświetleń

Mocna kawa wcale nie jest taka zła

(2014)
Czas trwania:
49 mins
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: 5/5

Opis:
Jacek nie widział swojego syna przez 18 lat. Niespodziewanie syn pojawia się z wizytą u ojca na wsi. Film opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy są zbyt uparci, aby się pogodzić i powiedzieć sobie co czują. W uzyskaniu zgody pomaga im żywiołowa kobieta, która od kilku lat żyje z Jackiem, oraz pewien mały chłopiec.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mocna kawa wcale nie jest taka zła
  • Mocna kawa wcale nie jest taka zła online
  • Mocna kawa wcale nie jest taka zła za darmo
  • Mocna kawa wcale nie jest taka zła Film Polski
  • Mocna kawa wcale nie jest taka zła Film Polski online
  • Mocna kawa wcale nie jest taka z
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mocna kawa wcale nie jest taka zła online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.