Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Najdłuższa podróż
7461 wyświetleń

Najdłuższa podróż

(2015)
Czas trwania:
128 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do nieżyjącej już żony. Drugi z wątków to opowieść o studentce historii sztuki, zakochanej w młodym kowboju z rodeo, który musi wrócić na arenę po ciężkim wypadku, by ratować rodzinne ranczo.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Najdłuższa podróż
  • Najdłuższa podróż online
  • Najdłuższa podróż za darmo
  • Najdłuższa podróż Napisy PL
  • Najdłuższa podróż Napisy PL online
  • Najdłuższa podróż oglądaj
  • Najdłuższa podróż Napisy PL bez limitów
  • Najdłuższa podróż bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Najdłuższa podróż online

zobacz również:
Guy
Guy (2018)
Ocena N/A
Lato
Lato (2018)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.