Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Operation Chromite
5760 wyświetleń

Operation Chromite

(2016)
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Trwa wojna koreańska. Rok 1950. Wojskom Korei Północnej idzie coraz lepiej i udało im się już zająć większość półwyspu koreańskiego, w tym miasto Inczon w bezpośrednim sąsiedztwie Seulu. Aby zapobiec przegranej wojnie, wojska koalicji ONZ dowodzone przez amerykańskiego generała MacArthura (Liam Neeson) zamierzają dokonać desantu w liczbie około 70 tysięcy żołnierzy i ciężkiego sprzętu. Pytanie tylko, w którym miejscu? MacArthur upiera się co do okolic Inczonu mimo tego, że nawigacja po miejscowych wodach może być zgubna. Wąskie wybrzeże usiane minami nie zachęca do podpływania bliżej, a reszta z dowództwa uważa, że generałowi marzy się jego własna prywatna Normandia, co przysłania jego rozsądek. Ostatecznie powodzenie desantu zależeć będzie od ośmioosobowego oddziału szpiegów dowodzonego przez kapitana Janga (Lee Jung-jae: Il mare, The Thieves, Assassination), którzy w przebraniach żołnierzy Korei Północnej dostają się do Inczonu pod pozorem inspekcji fortyfikacji obronnych. Jeśli uda im się wykraść plany rozmieszenia min i przejąć latarnię morską, która może oświetlić wojskom amerykańskim z przyległościami drogę w kierunku lądu, operacja pod kryptonimem Chromite może się udać...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Operation Chromite
  • Operation Chromite online
  • Operation Chromite za darmo
  • Operation Chromite Napisy PL
  • Operation Chromite Napisy PL online
  • Operation Chromite oglądaj
  • Operation Chromite Napisy PL bez limitów
  • Operation Chromite bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Operation Chromite online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.