Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pięćdziesiąt twarzy Blacka
6418 wyświetleń

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

(2016)
Czas trwania:
92 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka online
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka za darmo
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka Lektor PL
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka Lektor PL online
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka oglądaj
  • Pięćdziesiąt twarzy Blacka Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pięćdziesiąt twarzy Blacka online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.