Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany
3526 wyświetleń

Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany

(2017)
Czas trwania:
90 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
W Sharknado 5: Global Swarming bohaterowie muszą odnaleźć swojego syna uwięzionego w przemieszczającym się rekinado, które podróżuje przez cały świat. Od Londynu, przez Rio, Tokio, Rzym, Amsterdam i inne rejony globu. Fin i April będą szukać pomocy u celebrytów, stając do najbardziej epickiej walki w swoim życiu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany
  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany online
  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany za darmo
  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany Lektor PL
  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany Lektor PL online
  • Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany oglądaj
  • Rekinado 5
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.