Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Reno 911!: Miami
2576 wyświetleń

Reno 911!: Miami

(2007)
Czas trwania:
84 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Serial komediowy Comedy Central Reno! 911 wprowadził nowy styl do policyjnych opowieści i na trwałe wbił się w kanony amerykańskich produkcji telewizyjnych! Teraz, ta nietuzinkowa komedia debiutuje w filmowej wersji pełnometrażowej. Jednostka Reno 911 znajduje się w nieciekawej sytuacji. Na skutek biologicznego zagrożenia wszystkie oddziały policyjne zostają poddane kwarantannie. Jedyną nadzieję dla mieszkańców South Beach stanowi jednostka Reno 911. Teraz, mając pełen dostęp do szybkich samochodów, śmiertelnej broni palnej i odjazdowego helikoptera, porucznik Dangle i jego podopieczni wkraczają do akcji. Nie widomo tylko, kto stanowi dla Miami większe zagrożenie czy terroryści, czy Reno 911... "Salwy śmiechu gwarantowane!" (The New York Post).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Reno 911!: Miami
  • Reno 911!: Miami online
  • Reno 911!: Miami za darmo
  • Reno 911!: Miami Lektor PL
  • Reno 911!: Miami Lektor PL online
  • Reno 911!: Miami oglądaj
  • Reno 911!: Miami Lektor PL bez limitów
  • Reno 911!: Miami bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Reno 911!: Miami online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.