Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


 Rosamunde Pilcher: Dawna miłość
1969 wyświetleń

Rosamunde Pilcher: Dawna miłość

(2016)
Czas trwania:
minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Bruno jest przekonany, że kobieta, z którą ongiś przeżył jednodniową przygodę, mogłaby stać się miłością jego życia. Niestety zupełnie stracił z nią kontakt i nie może jej odnaleźć. Nagle spotyka ją na swojej drodze - i to dosłownie, na ulicy, kiedy psuje mu się samochód. Mimo starań Bruna, Sophie znów daje mu kosza, ponieważ właśnie się zaręczyła. Ale to nie koniec. Na dodatek jej narzeczony przyczynił się do tego, że rodzice Bruna wpadli w długi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość
  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość online
  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość za darmo
  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość Lektor PL
  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość Lektor PL online
  • Rosamunde Pilcher: Dawna miłość oglądaj
  • Ros
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Rosamunde Pilcher: Dawna miłość online

zobacz również:
Roma
Roma (2018)
Ocena 4/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.