Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajemnica Instytutu Atticus
6971 wyświetleń

Tajemnica Instytutu Atticus

(2015)
Czas trwania:
--
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Instytut Atticus został założony przez dr Henry'ego Westa (William Mapother) w celu badania u ludzi aktywności paranormalnych, włączając postrzeganie pozazmysłowe (ESP) oraz psychokinezę. Mimo kilku godnych uwagi przypadków na przestrzeni lat, doktor West i jego współpracownicy nie byli przygotowani na przybycie Judith Winstead (Rya Kihlstedt). Jej zdolności przewyższają każdego przebadanego wcześniej pacjenta i okazuje się, że pochodzą od nieznanego demona. Po niedługim czasie w badania ingeruje rząd Stanów Zjednoczonych i próbuje wykorzystać poznane moce Judith do własnych celów, co powoduje zabójcze w skutkach konsekwencje. Po prawie czterdziestu latach, utajnione wydarzenia w Instytucie Atticus podawane są do publicznej wiadomości.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tajemnica Instytutu Atticus
  • Tajemnica Instytutu Atticus online
  • Tajemnica Instytutu Atticus za darmo
  • Tajemnica Instytutu Atticus Lektor PL
  • Tajemnica Instytutu Atticus Lektor PL online
  • Tajemnica Instytutu Atticus oglądaj
  • Tajemnica Instytutu Atticus Lektor
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Tajemnica Instytutu Atticus online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.