Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Looming Tower
21073 wyświetleń

The Looming Tower

S01E09
Sezon: 1 Odcinek: 9
Rok:
2018
Czas trwania:
50 minut
Gatunek:
Ocena: 4/5
Poprzedni odcinekPowrót do wyboru odcinkaNastępny odcinek

Opis:
Serial skupia się na rywalizacji między CIA i FBI, która poprzedzała tragedię z 11 września. Bohaterami są Ali Soufan i John O'Neill z jednostki antyterrorystycznej FBI. O'Neill wierzy, że Al-Qaeda chce dokonać zamachu na amerykańskiej ziemi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • The Looming Tower
  • The Looming Tower online
  • The Looming Tower za darmo
  • The Looming Tower oglądaj
  • The Looming Tower bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Looming Tower online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.