Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wojowniczka z Księżycowego Królestwa
10681 wyświetleń

Wojowniczka z Księżycowego Królestwa

(2014)
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Zmierzch dynastii Ming. Dwór cesarski jest nękany przez korupcję. Gdy Mandżurczycy żerują na osłabionym imperium, wojna jest nieuchronna. Aby uratować nękanych ludzi przed cierpieniem, czarodziejka Jade Raksha walczy z żołnierzami, którzy prześladują ludzi dla własnego zysku.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wojowniczka z Księżycowego Królestwa
  • Wojowniczka z Księżycowego Królestwa online
  • Wojowniczka z Księżycowego Królestwa za darmo
  • Wojowniczka z Księżycowego Królestwa Lektor PL
  • Wojowniczka z Księżycowego Królestwa Lektor PL online
  • Wojowniczka z Księżycowego
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wojowniczka z Księżycowego Królestwa online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.