Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zjawa
3575 wyświetleń

Zjawa

(2014)
Czas trwania:
92 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
By zapomnieć o tragicznej śmierci córeczki, Michael (Will Wallace) i Rachel (Emily Brooks) przeprowadzają się do niewielkiego miasteczka, gdzie mają nadzieję rozpocząć wszystko od nowa. Mężczyzna dostaje posadę w biurze miejscowego szeryfa Hendricksa (Don Swayze) i otrzymuje do rozwikłania sprawę zaginięcia nastolatki. Wkrótce Rachel staje się świadkiem niewytłumaczalnych zdarzeń w domu i pobliskim lasku. Kobieta dowiaduje się, że położona obok nich wielka posiadłość jest uważana za nawiedzoną. Z czasem nabiera przekonania, że dom jest naprawdę opanowany przez złe moce.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

-no tags-
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zjawa online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.