Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy
2831 wyświetleń

42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy

(2013)
Czas trwania:
128 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Historia Jackiego Robinsona, pierwszego afroamerykańskiego baseballisty, który zagrał w amerykańskiej Major League - najważniejszej amerykańskiej lidze baseballu. 42-Prawdziwa historia amerykańskiej legendy opowiada o niezwykłej, naznaczonej cierpieniem karierze jednego z najlepszych zawodników świata. Dyskryminacja rasowa i liczne kontuzje, a także historyczna chwila podpisania kontraktu z drużyną Brooklyn Dodgers, to tylko niektóre wątki tego poruszającego obrazu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy
  • 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy online
  • 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy za darmo
  • 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy Lektor PL
  • 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legend
Aktorzy:
Po obejrzeniu

42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy online

zobacz również:
Edie
Edie (2017)
Ocena 4/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.