Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu
3565 wyświetleń

Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu

(2015)
Czas trwania:
45 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Kontynuacja animacji z 2010 roku. Kate i Humphrey mają dzieci: Stinky'ego, Claudette i Runta. Młode wilczki przygotowują się do spędzenia ich pierwszej zimy razem. Wkrótce okazuje się, że Runt zaginął. Teraz muszą wyruszyć w podróż przez pustynię i odszukać brata zanim nastanie zima. Kiedy przygoda nie kończy się tak jak ją zaplanowano, rodzicie odkrywają, że dom jest tam gdzie i rodzina.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu
  • Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu online
  • Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu za darmo
  • Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu Dubbing PL
  • Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu Dubbing PL online
  • Alfa i Om
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Alfa i Omega II: Święta w wilczym stylu online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.