Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Alicja po drugiej stronie lustra
53443 wyświetleń

Alicja po drugiej stronie lustra

(2016)
Czas trwania:
113 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Disney przedstawia wzruszającą opowieść o potędze przyjaźni, rodzinnych więzów i sile przebaczenia. Przejdź przez magiczne lustro i powróć razem z Alicją do olśniewającej Krainy Czarów. Aby ocalić Szalonego Kapelusznika bohaterka będzie musiała wyruszyć w niebezpieczną podróż w czasie i odkryje, jak wydarzenia z przeszłości ukształtowały losy jej przyjaciół (oraz wrogów).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Alicja po drugiej stronie lustra
  • Alicja po drugiej stronie lustra online
  • Alicja po drugiej stronie lustra za darmo
  • Alicja po drugiej stronie lustra Dubbing PL
  • Alicja po drugiej stronie lustra Dubbing PL online
  • Alicja po drugiej stronie lustra oglądaj
  • Al
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Alicja po drugiej stronie lustra online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.