Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


American Heist. Skok życia
3864 wyświetleń

American Heist. Skok życia

(2015)
Czas trwania:
94 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Mający za sobą kryminalną przeszłość James (Hayden Christensen) planuje się ustatkować. U boku pięknej kobiety snuje marzenia o założeniu własnej firmy. Tymczasem po dziesięcioletniej odsiadce z więzienia wychodzi jego brat Frankie (Adrien Brody), który, nie mając wielkich perspektyw na przyszłość, planuje napad na bank.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • American Heist. Skok życia
  • American Heist. Skok życia online
  • American Heist. Skok życia za darmo
  • American Heist. Skok życia Lektor PL
  • American Heist. Skok życia Lektor PL online
  • American Heist. Skok życia oglądaj
  • American Heist. Skok życia Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

American Heist. Skok życia online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.