Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
3409 wyświetleń

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

(2003)
Czas trwania:
106 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) i Alex (Lucy Liu) muszą powstrzymać tajemniczego sprawcę, który ukradł dwie obrączki. Po ich połączeniu złoczyńca może odkryć listę danych osobowych i adresów ludzi objętych programem ochrony świadków. Kobietom pomaga lojalny Bosley (Bernie Mac). Zadanie komplikuje się, gdy bohaterki spotykają na swojej drodze Madison Lee (Demi Moore), byłą członkinię grupy Aniołków.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
  • Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość online
  • Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość za darmo
  • Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość Lektor PL
  • Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość Lektor PL online
  • Aniołki Charliego: Zawrotn
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.