Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
17296 wyświetleń

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

(2014)
Czas trwania:
85 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów online
  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów za darmo
  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów Dubbing PL
  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów Dubbing PL online
  • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów ogląd
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.