Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Asy bez kasy
5532 wyświetleń

Asy bez kasy

(2016)
Czas trwania:
95 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Jeśli uważasz, że tylko zawodowiec może ukraść 17 mln dolarów z pilnie strzeżonego banku, to żyjesz w błędzie. Zapoznaj się z ekipą nieudaczników, którzy są sprawcami jednego z najsłynniejszych włamów w historii USA. David, mimo swojego społecznego niedopasowania, stara się sumiennie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje czyjeś miliony, marząc o własnym bogactwie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy. Fantazje stają się realne, gdy David i jego wspólnicy decydują się wyprowadzić ogromną kasę z bankowego skarbca. Ich potencjał kryminalny jest bardzo niski, ale szturm kończy się niespodziewanym sukcesem. Od pełni szczęścia dzielą ich teraz tysiące policjantów i agentów federalnych, więc najtrudniejsze jeszcze przed nimi. Czy świeżo upieczeni milionerzy będą równie skuteczni w pozbywaniu się śladów, co w okradaniu banków?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Asy bez kasy
  • Asy bez kasy online
  • Asy bez kasy za darmo
  • Asy bez kasy Lektor PL
  • Asy bez kasy Lektor PL online
  • Asy bez kasy oglądaj
  • Asy bez kasy Lektor PL bez limitów
  • Asy bez kasy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Asy bez kasy online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.