Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


BFG: Bardzo Fajny Gigant
16308 wyświetleń

BFG: Bardzo Fajny Gigant

(2016)
Czas trwania:
117 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Porywająca opowieść o małej dziewczynce z sierocińca i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. W środku nocy, gdy wszyscy ludzie śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Takie historie od dziecka słyszała rezolutna dziesięciolatka o imieniu Sophie. Nic więc dziwnego, że kiedy dziewczynka pewnej nocy nie mogła zasnąć, wygramoliła się z łóżka, założyła okulary i wychyliła przez okno, by ujrzeć świat w poświacie księżycowego blasku. Znana jej dobrze ulica dziś wyglądała jakoś inaczej… Nagle z cienia wynurzyło się coś ogromnego i zaczęło zmierzać w jej kierunku.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • BFG: Bardzo Fajny Gigant
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant online
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant za darmo
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant Dubbing PL
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant Dubbing PL online
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant oglądaj
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant Dubbing PL bez limitów
  • BF
Aktorzy:
Po obejrzeniu

BFG: Bardzo Fajny Gigant online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.