Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Bajkowe Boże Narodzenie
3116 wyświetleń

Bajkowe Boże Narodzenie

(2014)
Czas trwania:
91 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Po śmierci siostry i jej męża, młoda Jules (Katie McGrath) decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kiedy w przeddzień Bożego Narodzenia niespodziewanie traci pracę, staje na skraju załamania. Jednak życie dziewczyny i jej podopiecznych, niespodziewanie zmienia się gdy do drzwi puka mężczyzna ze świątecznymi zaproszeniami od nieznajomego krewnego z Europy. Czy młoda dziewczyna może zmiękczyć serce starego, zgorzkniałego po śmierci najstarszego syna, Pana na zamku? Czy Święta w bajecznej, zamkowej scenerii mogą przynieść prawdziwego księcia?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Bajkowe Boże Narodzenie
  • Bajkowe Boże Narodzenie online
  • Bajkowe Boże Narodzenie za darmo
  • Bajkowe Boże Narodzenie Lektor PL
  • Bajkowe Boże Narodzenie Lektor PL online
  • Bajkowe Boże Narodzenie oglądaj
  • Bajkowe Boże Narodzenie Lektor PL bez limitów
  • Bajkowe Boże
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Bajkowe Boże Narodzenie online

zobacz również:
Edie
Edie (2017)
Ocena 1/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.