Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt
2114 wyświetleń

Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt

(2015)
Czas trwania:
78 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Damian Wayne nie jest zwykłym chłopcem - przywdziewając płaszcz Robina, uparcie stara się dotrzymywać kroku swemu ojcu, Batmanowi. Podczas badania miejsca zbrodni Robin spotyka Talona, który odkrywa przed nim sekrety tajnego stowarzyszenia - Trybunału Sów. Bądź świadkiem walki, która ukształtuje nie tylko przeznaczenie, ale i przyszłość Robina!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt
  • Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt online
  • Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt za darmo
  • Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt Lektor PL
  • Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt Lektor PL online
  • Batman Unlimited: Zwierzęc
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.