Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Between Love & Goodbye
1761 wyświetleń

Between Love & Goodbye

(2009)
Czas trwania:
97 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
Marcel i Kyle zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Pomimo, że nie mogą legalnie się pobrać, znajdują sposób by się im to udało. Marcel, który jest francuzem poślubia Sarah, swoją koleżankę, lesbijkę by móc zostać w USA z Kyle'm. Pojawia się u nich w domu siostra Kyle'a - April, była prostytutka. Potrzebuje miejsca do przenocowania. Szybko nabiera niechęci do Marcela i metodycznie zatruwa ich szczęście. Lecz tam gdzie Marcel widzi przebiegłą kobietę, ze swoimi problemami tam Kyle widzi swoją siostrę w potrzebie. I jak tu wybrać pomiędzy rodziną a miłością swojego życia?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Between Love & Goodbye
  • Between Love & Goodbye online
  • Between Love & Goodbye za darmo
  • Between Love & Goodbye Napisy PL
  • Between Love & Goodbye Napisy PL online
  • Between Love & Goodbye oglądaj
  • Between Love & Goodbye Napisy PL bez limitów
  • Between Love & Good
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Between Love & Goodbye online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.