Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Bodyguard Zawodowiec
103234 wyświetleń

Bodyguard Zawodowiec

(2017)
Czas trwania:
118 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Bodyguard Zawodowiec
  • Bodyguard Zawodowiec online
  • Bodyguard Zawodowiec za darmo
  • Bodyguard Zawodowiec Napisy PL
  • Bodyguard Zawodowiec Napisy PL online
  • Bodyguard Zawodowiec oglądaj
  • Bodyguard Zawodowiec Napisy PL bez limitów
  • Bodyguard Zawodowiec bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Bodyguard Zawodowiec online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.