Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
1790 wyświetleń

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

(2006)
Czas trwania:
84 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Żywiołowy popis brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena. Parodia dokumentu przedstawiająca Borata, "szóstego co do popularności człowieka" w Kazachstanie i dziennikarza państwowej telewizji, który dla powiększenia dobrobytu swojego narodu chce u źródeł zaczerpnąć wiedzy o kulturze amerykańskiej. Borat, zawsze w asyście swojego otyłego producenta, rzuca się znienacka na nowojorczyków na ulicy, aby ich całować na powitanie zgodnie z kazachskim zwyczajem. Spotyka też miłość swojego życia - CJ Parker ze "Słonecznego Patrolu", czyli Pamelę Anderson. Zamierza poślubić swą boginię w stylu kazachskim (co się wiąże, między innymi z użyciem jutowego worka). Sprośny film, dzieło błyskotliwego społecznego satyryka, demonstrujące rasizm rozrastający się bujnie na podłożu tępego konformizmu i zaciekłej bigoterii.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Borat: Podpatrzone w Ameryce
  • aby Kazachstan rósł w siłę
  • a ludzie żyli dostatniej
  • Borat: Podpatrzone w Ameryce
  • aby Kazachstan rósł w siłę
  • a ludzie żyli dostatniej online
  • Borat: Podpatrzone w Ameryce
  • aby Kazachstan rósł w siłę
  • a ludzie żyli dostatnie
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.