Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Czarny motyl
8393 wyświetleń

Czarny motyl

(2017)
Czas trwania:
93 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5

Opis:
Elektryzujący duet Antonio Banderas – Jonathan Rhys Meyers w pełnym emocji dreszczowcu o poszukującym natchnienia pisarzu, który spotyka na swojej drodze tajemniczego włóczęgę. Położone w górach miasteczko, w którym miała miejsce seria niewyjaśnionych porwań i zabójstw. Jednym z jego mieszkańców jest żyjący na uboczu Paul (Antonio Banderas), sławny niegdyś pisarz, który od dłuższego czasu przeżywa kryzys twórczy. Często też zagląda do kieliszka. Mężczyzna ma nadzieję, że uda mu się stworzyć rewelacyjny scenariusz i tym samym ocalić swoją karierę. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze włóczęgę o imieniu Jack (Jonathan Rhys Meyers) i proponuje mu nocleg u siebie w domu. Potężna burza powoduje przerwę w dostawie prądu. Między bohaterami wywiązuje się gra. Co z niej wyniknie? Zdobywca Europejskiej Nagrody Filmowej Antonio Banderas (Desperado, Skóra, w której żyję), laureat Złotego Globu Jonathan Rhys Meyers (serial Dynastia Tudorów, Wszystko gra) oraz wyróżniona nominacją do tej nagrody Piper Perabo (Wygrane marzenia, serial Kamuflaż) w remake’u doskonałego francuskiego thrillera pt. Papillon Noir z 2008 roku. Trzymająca w napięciu intryga, zaskakujące zwroty akcji, dobrze zarysowane postacie oraz mroczny klimat to mocne strony tego wciągającego psychologicznego dreszczowca. Film został sprawnie wyreżyserowany przez debiutującego za kamerą znanego aktora, Briana Goodmana (Ostatni bastion, Złap mnie, jeśli potrafisz).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Czarny motyl
  • Czarny motyl online
  • Czarny motyl za darmo
  • Czarny motyl Napisy PL
  • Czarny motyl Napisy PL online
  • Czarny motyl oglądaj
  • Czarny motyl Napisy PL bez limitów
  • Czarny motyl bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Czarny motyl online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.