Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex
3379 wyświetleń

Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

(2013)
Czas trwania:
60 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Kontynuacja komedii pt. "Czarodzieje z Waverly Place: Film". Tym razem rodzina Russo wybiera się do Włoch, by spotkać się z krewnymi. Kiedy Alex Russo (Selena Gomez) demonstruje umiejętności magiczne, wyczarowuje przypadkiem swoje dwa sobowtóry, Mroczną Alex i Dobrą Alex. Pierwsza z nich postanawia przejąć władzę nad światem, druga zaś pragnie uratować mieszkańców. Wkrótce na szczycie Krzywej Wieży w Pizie dochodzi do starcia między nimi dwiema.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex
  • Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex online
  • Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex za darmo
  • Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex Lektor PL
  • Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex Lektor PL online
  • Czarodzieje
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.