Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Czasy ostateczne: Pozostawieni
4202 wyświetleń

Czasy ostateczne: Pozostawieni

(2014)
Czas trwania:
110 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Pewnego dnia chaos ogarnia Ziemię, co prowadzi do nieuniknionych konsekwencji politycznych i gospodarczych. Pozostali przy życiu ludzie stają się świadkami proroctwa biblijnego, które zwiastuje koniec świata. Wśród nich są : pilot Rayford Steele (Nicolas Cage) i jego córka Chloe (Cassi Thomson), młody dziennikarz Buck Williams (Chad Michael Murray) oraz pastor Bruce Barnes (Lance E. Nichols). Wszyscy z nich zastanawiają się nad misją daną im przez Boga oraz czy w zaistniałych okolicznościach mają szansę na zbawienie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Czasy ostateczne: Pozostawieni
  • Czasy ostateczne: Pozostawieni online
  • Czasy ostateczne: Pozostawieni za darmo
  • Czasy ostateczne: Pozostawieni Lektor PL
  • Czasy ostateczne: Pozostawieni Lektor PL online
  • Czasy ostateczne: Pozostawieni oglądaj
  • Czasy ostateczne
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Czasy ostateczne: Pozostawieni online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.