Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Day of the Dead: Bloodline
10220 wyświetleń

Day of the Dead: Bloodline

(2018)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Podczas apokalipsy zombie przy życiu pozostało niewielu ludzi. Grupka złożona z personelu armii i kilku ocalonych cywilów chroni się w podziemnym bunkrze. Oprócz próby przeżycia w świecie pełnym żywych trupów, bohaterowie starają się znaleźć lekarstwo na wirusa, który opanował cały świat.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Day of the Dead: Bloodline
  • Day of the Dead: Bloodline online
  • Day of the Dead: Bloodline za darmo
  • Day of the Dead: Bloodline Lektor PL
  • Day of the Dead: Bloodline Lektor PL online
  • Day of the Dead: Bloodline oglądaj
  • Day of the Dead: Bloodline Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Day of the Dead: Bloodline online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.