Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Diabeł ubiera się u Prady
5080 wyświetleń

Diabeł ubiera się u Prady

(2006)
Czas trwania:
109 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Ekranizacja powieści Lauren Weisberger, jednego a największych bestsellerów ostatnich lat. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem. W rolach głównych: Meryl Streep ("Godziny") i Anne Hathaway ("Pamiętnik księżniczki").

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Diabeł ubiera się u Prady
  • Diabeł ubiera się u Prady online
  • Diabeł ubiera się u Prady za darmo
  • Diabeł ubiera się u Prady Lektor PL
  • Diabeł ubiera się u Prady Lektor PL online
  • Diabeł ubiera się u Prady oglądaj
  • Diabeł ubiera się u Prady Lektor PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Diabeł ubiera się u Prady online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.