Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Diabelskie czółno: Legenda
2968 wyświetleń

Diabelskie czółno: Legenda

(2016)
Czas trwania:
109 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Koniec XIX wieku, miasto Lavaltrie w Québecu. Jos Lebel (Francis Ducharme) oraz Liza Gilbert (Caroline Dhavernas) kochają się, z różnych jednak względów starają się ukryć to przed światem. Prawdę odkrywa bogaty Romain Boisjoli (Vincent-Guillaume Otis), który trzy lata wcześniej starał się o rękę dziewczyny. Kiedy Jos dostaje pracę majstra w odległej wiosce, młodzi ludzie obiecują pisać do siebie listy. Romain zrobi jednak wszystko, żeby rozłączyć kochanków.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Diabelskie czółno: Legenda
  • Diabelskie czółno: Legenda online
  • Diabelskie czółno: Legenda za darmo
  • Diabelskie czółno: Legenda Lektor PL
  • Diabelskie czółno: Legenda Lektor PL online
  • Diabelskie czółno: Legenda oglądaj
  • Diabelskie czółno: Legenda Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Diabelskie czółno: Legenda online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.