Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
14864 wyświetleń

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

(2017)
Czas trwania:
97 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online
  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie za darmo
  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Napisy PL
  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Napisy PL online
  • Dobrze się kłami
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.