Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu
4000 wyświetleń

Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu

(2014)
Czas trwania:
91 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Danny (Anthony Ilott) niespodziewanie otrzymuje w spadku pensjonat w małym miasteczku Hobb Springs. Wraz ze swoją dziewczyną Toni (Aqueela Zoll) oraz grupą przyjaciół jedzie do zapomnianej, położonej w górach West Virginia miejscowości, gdzie znajduje się zajazd. Na miejscu odkrywa, że budynek jest pod opieką Jacksona (Chris Jarvis) i Sally (Sadie Katz). Para wprowadza dziedzica w historię i tajemnice jego dalekiej rodziny, o której do tej pory nie miał pojęcia. Wkrótce Danny zostaje zmuszony do wyboru...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu
  • Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu online
  • Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu za darmo
  • Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu Lektor PL
  • Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu Lektor PL online
  • Droga bez powrotu 6: Hotel
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.