Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Duma i uprzedzenie i zombie
9196 wyświetleń

Duma i uprzedzenie i zombie

(2016)
Czas trwania:
108 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Film opowiada o perypetiach miłosnych sióstr Bennet, podczas gdy w hrabstwie Hertfordshire w tym czasiewylęgają się zombie. Z tego też powodu regiment brytyjskiej armii zamiast na wojnę z Napoleonem trafiają do hrabstwa, by walczyć z falą szkodników nie mających tyle dżentelmeńskiej przyzwoitości, by pozostać spokojnymi trupami na lokalnych cmentarzach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Duma i uprzedzenie i zombie
  • Duma i uprzedzenie i zombie online
  • Duma i uprzedzenie i zombie za darmo
  • Duma i uprzedzenie i zombie Lektor PL
  • Duma i uprzedzenie i zombie Lektor PL online
  • Duma i uprzedzenie i zombie oglądaj
  • Duma i uprzedzenie i zombie
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Duma i uprzedzenie i zombie online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.