Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dzień patriotów
17919 wyświetleń

Dzień patriotów

(2017)
Czas trwania:
133 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Kwiecień 2013 roku. Podczas słynnego Maratonu Bostońskiego dochodzi do tragicznego w skutkach zamachu terrorystycznego. W tłumie kibiców eksplodują dwie bomby, są zabici i ranni. Sprawcom udaje się uciec i jest więcej niż pewne, że wkrótce uderzą ponownie. Służby specjalne i policja mobilizują wszystkie siły, sprawdzają dokładnie każdą ulicę, by uchwycić terrorystów. Sierżant policji Tommy Saunders (Mark Wahlberg) prowadzi dochodzenie z pomocą świadków i całej rzeszy mundurowych. Do akcji przyłączają się mieszkańcy miasta. Zamachowcom udaje się pozostać nieuchwytnym. Nie wiadomo ilu ich jest, do jakiej organizacji należą i jakimi siłami dysponują. Saunders wie, że czas jest sprzymierzeńcem terrorystów…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dzień patriotów
  • Dzień patriotów online
  • Dzień patriotów za darmo
  • Dzień patriotów Lektor PL
  • Dzień patriotów Lektor PL online
  • Dzień patriotów oglądaj
  • Dzień patriotów Lektor PL bez limitów
  • Dzień patriotów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dzień patriotów online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.