Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD
4649 wyświetleń

Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD

(2010)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Zostaje przez nią schwytany i uwięziony w małym słoiczku. Świadkiem tego wydarzenia jest ponura i egoistyczna elfa Widia, która wkrótce otrzymuje ważne zadanie - wraz z Iskierką, Różyczką, Jelonką i Mgiełką musi uwolnić Cynkę. Czy podoła zadaniu?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD
  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD online
  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD za darmo
  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD Dubbing PL
  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD Dubbing PL online
  • Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD oglądaj
  • Dz
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Dzwoneczek i uczynne wróżki- HD online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.