Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
27463 wyświetleń

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

(2016)
Czas trwania:
94 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie online
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie za darmo
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie Dubbing PL
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie Dubbing PL online
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie oglądaj
  • Ep
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.