Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
106994 wyświetleń

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

(2016)
Czas trwania:
133 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Akcja filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć za darmo
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Dubbing PL
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Dubbing PL online
  • Fantastyc
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.