Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ghostbusters. Pogromcy duchów
8112 wyświetleń

Ghostbusters. Pogromcy duchów

(2016)
Czas trwania:
116 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą... pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu - kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Ghostbusters. Pogromcy duchów
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów online
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów za darmo
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów Lektor PL
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów Lektor PL online
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów oglądaj
  • Ghostbusters. Pogromcy
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ghostbusters. Pogromcy duchów online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.