Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Godzilla kontra Megaguirus
2144 wyświetleń

Godzilla kontra Megaguirus

(2000)
Czas trwania:
105 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Godzilla wraca, by raz jeszcze sterroryzować Tokio! Tym razem ludzie uzbrojeni są w nową broń, która otwiera "czarne dziury" w przestrzeni. Do jednej z nich chcą zwabić legendarnego jaszczura. Zamiast tego sprowadzają na ziemię plagę gigantycznych ważek. Zaczyna się bitwa, w której naprzeciw słynnego gada stają ludzie i matka krwiożerczych owadów - Megaguirus.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Godzilla kontra Megaguirus
  • Godzilla kontra Megaguirus online
  • Godzilla kontra Megaguirus za darmo
  • Godzilla kontra Megaguirus Lektor PL
  • Godzilla kontra Megaguirus Lektor PL online
  • Godzilla kontra Megaguirus oglądaj
  • Godzilla kontra Megaguirus Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Godzilla kontra Megaguirus online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.