Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gorący pościg
3411 wyświetleń

Gorący pościg

(2015)
Czas trwania:
87 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną ochronę. Ten dziwaczny tandem ciężko traktować dojrzale, ale ich zeznania mogą zaprowadzić bossa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed gmach sądu w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pogoń rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w uniformie i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – porozumieć się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez perspektywy wygranej. Żaden z nich nie jest przygotowany na starcie z kobiecym rozsądkiem! Ta komediowa gonitwa pełna gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet bestsellerowych "Millerów"!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Gorący pościg
  • Gorący pościg online
  • Gorący pościg za darmo
  • Gorący pościg Lektor PL
  • Gorący pościg Lektor PL online
  • Gorący pościg oglądaj
  • Gorący pościg Lektor PL bez limitów
  • Gorący pościg bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gorący pościg online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.