Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gra Hakera
2204 wyświetleń

Gra Hakera

(2015)
Czas trwania:
90 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5

Opis:
Gra Hakera to historia miłości między dwoma hakerami Soyanem i Loise. Podobnie jak wielu innych hakerów, Soyan pracuje dla firmy, do której bazy danych się wcześniej włamał. Zajmuje się ona bezpieczeństwem w Internecie i prowadzi potajemne działania dla szeroko znanych klientów z całego świata. Loise jest cyber-detektywem, który bada zbrodnie wojenne dla organizacji praw człowieka. Ma obsesję na punkcie prawdy, od lat poszukuje nieznanego człowieka. Pewnego dnia ci dwaj hakerzy spotykają się na dachu i za sprawą wirtualnej gry w szachy nawiązuje się między nimi bliska więź. Jednak pracodawca Soyana, Russell Belial, poprosił go, aby chronił tych samych handlarzy bronią, których Loise usiłuje schwytać. Kto będzie teraz rozdawał karty ? Do czego naprawdę dąży Soyan? Para wdaje się w intensywny, lecz niebezpieczny romans, grając przy tym w skomplikowaną grę oszustw i pozorów. Czy po przebywaniu w wirtualnym świecie, Soyan i Loise zaryzykują wszystko w imię prawdziwej miłości?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Gra Hakera
  • Gra Hakera online
  • Gra Hakera za darmo
  • Gra Hakera Napisy PL
  • Gra Hakera Napisy PL online
  • Gra Hakera oglądaj
  • Gra Hakera Napisy PL bez limitów
  • Gra Hakera bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gra Hakera online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.