Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Happy Feet: Tupot małych stóp
1625 wyświetleń

Happy Feet: Tupot małych stóp

(2006)
Czas trwania:
108 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
W Imperium Pingwinów, wszystkie te ptaki uprzyjemniają sobie czas śpiewaniem. Jest to ich naturalny dar, który wykorzystują z wielkim zapałem. Jednak któregoś dnia rodzi się jeden maluszek, który nie potrafi śpiewać. Na szczęście malec wyjątkowo dobrze stepuje i po wielu perypetiach zdobywa upragnioną akceptację.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Happy Feet: Tupot małych stóp
  • Happy Feet: Tupot małych stóp online
  • Happy Feet: Tupot małych stóp za darmo
  • Happy Feet: Tupot małych stóp Lektor PL
  • Happy Feet: Tupot małych stóp Lektor PL online
  • Happy Feet: Tupot małych stóp oglądaj
  • Happy Feet: Tupot mały
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Happy Feet: Tupot małych stóp online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.